Telefon
731 993 641
Otevírací doba
7:00 - 17:00

Tato metoda je v podstatě manuální terapií, kdy jsou klouby a obratle přesně naváděny zpět do svých původních poloh. Tím se otevřou brány energie, které tak mohou lépe proudit člověkem.


 

Detailní popis

Vše probíhá přirozeným pohybem pacienta a jemným tlakem palců terapeuta. Tato metoda je tedy bezpečná, jemným pohybem se předchází svalové ochraně a kloub či obratel se může dostat do správně polohy bez nežádoucích vedlejších účinků. Po terapii se dané místo ošetří hlazením směrem ke konci končetiny či ke kostrči v případě páteře a celá terapie může být doplněna o tzv. Breussovu masáž k ještě větší relaxaci celého těla.

Breussova masáž je masáží akupresurních bodů a páteře uvolňující tlak na meziobratlové ploténky.

Využití této metody je u různých obtíží a bolestí pohybového aparátu, např. bolest zad, kyčlí, kolen, tenisový loket, skolióza, rozdílná délka dolních končetin (pokud se nejedná o vrozenou vadu), posuny kostrče a s tím související neplodnost. Pomáhá při bolestech hlavy a čelistí, krátkozrakosti, střevních potížích, křečových žilách, srdeční arytmii, problémech s koncentrací u dětí, šumění v uších, vysokém krevním tlaku, závratích, znecitlivění v rukou a žaludečních potížích.

Postará se o Vás: Adéla Holubová

Nejbližší volný termín:

https://martinatrnkova.cz/

10.7.2020

Masáž  9:00 – 10:001 volný
Kompletní kalendář