Telefon
731 993 641
Otevírací doba
7:00 - 17:00

Nechte odplavit vaše starosti při antistresové masáži hlavy a zároveň si dopřejte manuální lifting obličeje, což je velmi jemná technika, šetrná k pokožce, doprovází ji příjemný pocit hluboké relaxace a vnitřní pohody.


Detailní popis

Masáž hlavy je jednou z nejpříjemnějších masáží, při které se nejvíc relaxuje. Je to technika stará více než tisíc let a dokáže nás zbavit nejen bolesti, ulevuje od napětí a stresu, kterému jsme neustále vystavováni. Dovede vás k maximální relaxaci a uvolnění.

Manuální lifting obličeje je velmi jemná technika, šetrná k pokožce, doprovází ji příjemný pocit hluboké relaxace a vnitřní pohody. Uvolněním svalů v obličeji a zlepšením prokrvení kůže, dochází k regeneraci vazivových a elastických struktur, k zrychlení odvodu odpadních látek, metabolismu a k úbytku podkožního tuku. Masáž se provádí nejjemnějšími obličejovými masážními oleji. Nemůžeme zastavit přirozený proces stárnutí, ale díky jednoduchým masážním technikám můžeme tento proces zpomalit a dosáhnout tak mladšího a příjemnějšího vzhledu.

Postará se o Vás: Adéla Holubová

Nejbližší volný termín:

https://martinatrnkova.cz/

10.7.2020

Masáž  9:00 – 10:001 volný
Kompletní kalendář