Telefon
731 993 641
Otevírací doba
Po - Pá: 7:00 - 17:00

Jak to začalo a začíná

Fyzioterapie MT byla založena v roce 2015, předcházely tomu však roky sportu, studií i nutné odborné praxe. Více se o tom dozvíte v tomto článku.

Volba vysoké školy pro mě byla od začátku snadná. Od dětství jsem se aktivně věnovala atletice, a proto mě vždy zajímaly možnosti pohybu lidského těla. Studium fyzioterapie mi postupně poskytlo vysvětlení a začaly se mi spojovat všechny tyto souvislosti. V rámci studia jsem měla možnost se setkat v praxi s předními osobnostmi české fyzioterapeutické školy v čele s Prof. PaedDr. Pavlem Kolářem, Ph.D. Při studiu jsem měla možnost navštívit a čerpat zkušenosti nejen z pražských fyzioterapeutických a rehabilitačních ordinací a klinik, což vedlo ke vzdělávání komplexního směru. Naučila jsem se důležitosti provázání jednotlivých lékařských oborů a důrazu na psychiku, čehož je fyzioterapie vyústěním. 

Po úspěšném studiu jsem pracovala v Medicentrum Praha, jako fyzioterapeut na ambulantním rehabilitačním oddělení. Načerpala jsem zde nové zkušenosti a dále se přesvědčila o správnosti volby mého životního směru. 

V roce 2015 jsem se vrátila do Mladé Boleslavi s cílem nabyté vzdělání a zkušenosti využít a založit vlastní ordinaci. K názvu jsem využila iniciály svého jména- MT a zbývalo jen profesionálně vybavit první pronajaté prostory v budově Jirapo Cyklosportu na Radouči, kde jsem pomáhala, radila a inovovala až do října 2018. 

Budova nové ordinace v Havlíčkově ulici

Následoval důležitý krok v osobním i profesním růstu, kterým bylo přestěhování ordinace do větších a komfortnějších prostor v centru města. Přesun se povedl a zbývalo zaplnit druhou místnost rozšířením týmu. Po několika pokusech se podařilo sehnat spolehlivé a příjemné kolegyně, které zapadají do konceptu celkového odpočinku a zdraví. O Hance, Adéle a Šárce se můžete více dozvědět v sekci o nás. 

Co přinesou další léta nevíme nebo nebudeme prozrazovat, ale můžete si být jistí, že na místě nestojíme a zlepšujeme se každým dnem a samozřejmě každým klientem. 

 

Máme vás rádi a věříme, že i vy nás,

nyní již Mgr. Martina Fiedlerová

 

Na další spokojená léta!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *