Telefon
731 993 641
Otevírací doba
7:00 - 17:00

Jak jsme se nenudili, zatímco jsme nemohli pracovat

Dva měsíce byly opravdu dlouhá doba, se kterou málokdo na začátku vzniklé situace počítal. Takové volno většina z nás měla naposledy jako letní prázdniny na škole. Ale i tak jsme úplně nezaháleli a snažili se na sobě zamakat a něco vylepšit.

Sportovali jsme

Nouzový stav byl ideální pro sportovní v přírodě. Byla by škoda získaný čas k odpočinku strávit pouze v klidovém stavu a proto jsme ho trávili převážně během. Nějak ze sebe tu energii člověk dostat přeci musí. Téměř 2 měsíční intenzivní trénink byl pak završen malým osobním půl maratonem. 

Učili se s novými pomůckami

Pořídili jsme si na vás jednu z nejmodernějších pomůcek využívaných ve fyzioterapii- vibrační masážní pistoli, která bude sloužit nejen při terapiích, ale budeme ji půjčovat i Vám domů, na závody nebo tréninky. Tak aby bylo použití bezpečné, bylo potřeba vše vyzkoušet a vymyslet pár praktických pohybů, které zvládnete s pistolí sami. 

Otevřeli online poradnu

Na web jsme přidali 2 nové funkce. V jedné z nich Vám pomáháme s problémy, které nám píšete veřejně i soukromě. Od spuštění jsme na dálku pomohli více než 10 lidem s jejich aktuálními problémy. Většina z Vás se ptá v soukromích dotazech, a proto bychom Vás rádi požádali o více využívání veřejných. V budoucnu tak pomůžete dalším a někdo třeba vám.

Polepili auto

Po srdíčkovém CITIGO se Vám jistě v Mladé Boleslavi a okolí stýskalo. My jsme ho již před časem vyměnili za skoro totožný VW UP!, který na své zbarvení teprve čekal. “Volno” bylo ideálním časem pro jeho polepení. 

Vytvářeli obsah

Fotili jsme pro Vás fotografie, natáčeli videa a psali články. Lěží teď v zásobě a postupně vše budeme vypouštět. Vždyť to znáte…

Připravili se na Vás i na vzniklou situaci

Datum otevření nebylo do poslední chvíle jasné, ale byli jsme připraveni na situaci od začátku. Máme k dispozici ochranné štíty, roušky, dezinfekce Anti-Covid a další opatření, které jsou pro Vaši i naši ochranu. Více o opatřeních si můžete přečíst v minulém článku.

Připravili pro Vás soutěž

Ke konci nouzového stavu jsme pro Vás na instagramu vyhlásili soutěž o masáž k Adéle zdarma. Byli jste úžasní a poslali nám spoustu fotek, jak kvalitně jste využili vynucené volno.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *